Prijavite se. Besplatno!

Prijavite se na naše savjete za bezbrižan svakodnevni život.

Kontakti

Sjedište Društva – Centrala

Trg srpskih junaka 4
Tel: 051 215 262
Faks: 051 215 262
E-mail: info@triglavrs.ba

Odjeljenje za procjenu i likvidaciju šteta

Mladena Stojanovića 111
Tel: 051 311 216
Faks: 051 311 209
E-mail: stete.triglav@triglavrs.ba

Kancelarija Banja Luka

Trg srpskih junaka 4
Tel: 051 220 255
Faks: 051 215 262
E-mail: PBanjaluka@triglavrs.ba, imovina@triglavrs.ba

Kancelarija Bijeljina

Miloša Obilića 63
Tel: 055 222 722
Faks: 055 222 720
E-mail: PBijeljina@triglavrs.ba

Kancelarija Doboj

Kralja Aleksandra bb (Plava zgrada)
Tel: 053 241 721
Faks: 053 207 806
E-mail: PDoboj@triglavrs.ba

Kancelarija Gradiška

Nikole Tesle 13
Tel: 051 813 978
Faks: 051 825 021
E-mail: PGradiska@triglavrs.ba

Kancelarija Mrkonjić Grad

Karađorđeva 13
Tel: 050 221 290
Faks: 050 221 291
E-mail: PMGrad@triglavrs.ba

Kancelarija Prijedor

Svetosavska bb
Tel: 052 243 590, 066 828 433
Faks: 052 243 590
E-mail: PPrijedor@triglavrs.ba

Kancelarija Istočno Sarajevo

Nikole Tesle bb
Tel: 057 201 081, 057 201 080
Faks: 057 201 080
E-mail: PSarajevo@triglavrs.ba

Kancelarija Zvornik

Svetog Save bb
Tel: 056 232 400
Faks: 056 232 400
E-mail: PZvornik@triglavrs.ba

Kancelarija Laktaši

Karađorđeva 163
Tel: 051 532 562
Faks: 051 532 562
E-mail: klaktasi@triglavrs.ba

Kancelarija Brod

Trg 7. oktobra bb
Tel: 053 610 964
Faks: 053 610 964
E-mail: kbbrod@triglavrs.ba

Kancelarija Modriča (Tehnički pregled AMD OPTIMA)

Šamački put bb
Tel: 053 810 859
Faks: 053 810 859
E-mail: jovan.kovacevic@triglavrs.ba

Kancelarija Derventa

Kralja Petra I bb
Tel: 053 331 869
Faks: 053 331 869
E-mail: kderventa2@triglavrs.ba

Kancelarija Teslić

Krajiška bb
Tel: 053 430 344
E-mail: danijela.radesic@triglavrs.ba

Kancelarija Kostajnica (Tehnički pregled Dejanović Produkt d.o.o.)

Mrakodol bb.
Tel: 052 665 099
Faks: 052 665 099
E-mail: jelena.culibrk@triglavrs.ba

Kancelarija Novi Grad

Karađorđa Petrovića 61
Tel: 052 754 072
Faks: 052 754 072
E-mail: stanislav.mrsic@triglavrs.ba

Kancelarija Kozarska Dubica

Kosovskih junaka 4
Tel: 052 416 820
Faks: 052 416 820
E-mail: biljana.stevanovic@triglavrs.ba

Kancelarija Prnjavor (Tehnički pregled Prnjavor expres)

Živojina Preradovića 2
Tel: 065 520 581 065 290 188
E-mail: duso.vucic@triglavrs.ba

Kancelarija Vlasenica (Tehnički pregled Panoss d.o.o.)

Njegoševa 1
Tel: 056 733 800
Faks: 056 733 800
E-mail: tijana.koprivica@triglavrs.ba

Kancelarija Istočna Ilidža

Srpskih vladara 4
Tel: 065 000 054
E-mail: nedeljko.bakula@triglavrs.ba